ТКАНИНИ

Види утеплювача одягу

Silikon obyemnij

Який використовують утеплювач для зимового одягу.

Синтепон – синтетичний утеплювач, виготовляється в основному з вторинного поліефірного сировини, тому це значно знижує вартість виробу. Синтепон буває різної якості – у виробах, наданих на нашому сайті, використовується нетоксичний і гіпоалергенний синтепон, що володіє міцністю і рівномірними показниками при усадки. Перевагами синтепону є легкість, об’ємність, дешевизна, хороші теплозахисні властивості, малу вагу, вологостійкість, витримує температуру повітря до -15 градусів. Недоліки синтепону: при частих праннях порушується структура волокон, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду виробу і теплоізоляції.

Силікон – (синтепон силіконізірованний) на відміну від синтепону, складається з поліефірних силіконізованих волокон, з’єднаних термічним способом, завдяки якому повертається первісна форма після зминання або після прання. Силікон буває різної щільності, так 100г / кв.м підходить на теплу осінь або весну, 150г / кв.м – холодна осінь або весна, так само можна одягати на теплу зиму, товщина 200-300г / кв.м – розрахована на температурний режим від 0 градусів до -20 градусів, так ка зберігає теплоту тіла, тобто має ефект «термоса». Не вбирає запахи і не притягує пил.

Тинсулейт
є одним з кращих наповнювачів курток та іншої верхнього одягу на сьогоднішній день. Він виготовляється з дуже тонких волокон, тому він дуже легкий, малооб’ємний, але при цьому чудово зігріває і водовідштовхувальний. Навіть в умовах підвищеної вологості наповнювач прекрасно зберігає тепло. Його термозберігаючі властивості можна порівняти з пташиним пухом, але на відміну від натурального пуху, тінсулейт НЕ бгають після прання і намокання, а так само в ньому не заведуться грибки і бактерії, він абсолютно гіпоаллергічен! Температурний режим для цього наповнювача -30 градусів, так як між безліччю тонких волокон утримується більше повітря, а це головний інструмент збереження тепла.

Як правильно доглядати за одягом з різними наповнювачами:

  1. Синтепон.
    Бажано прати тільки ручним пранням при температурі не більше 40 градусів. Віджати, але не викручувати. Для сушки розкласти на плоску поверхню. Гладити при невеликій температурі, що не придавлюючи, щоб не знизити об’ємність.
  2. Силікон.Рекомендується не замочувати, не використовувати хлоросодеожащіх засобів. Можна прати в пральній машині при температурі 30-40 градусів і використовувати віджимання. Сохне швидко.
  3. Тинсулейт.
    Доглядати за Тинсулейт дуже просто: можна прати в пральній машині при температурі не більше 30-40 градусів з віджиманням не більше 600 оборотів. Кондиціонер використовувати можна. Сушити при кімнатній температурі. Тинсулейт можна піддавати хімічній чистці. Адже недарма його використовують для виготовлення одягу для туристів, рибалок і мисливців. Однак не варто нехтувати рекомендаціями для прання, зазначеної на бирці куртки.