ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Умови для замовлення через інтернет – магазин   “Улюблений одяг” 

Замовлення через интернет приймаються цілодобово.

Як зробити замовлення в Україні!

Після того, як ви оформите замовлення, на Вашу E-mail пошту прийде лист з підтвердженням замовлення й реквізитами для оплати.

Оплачуєте

– на рахунок Приват банка. (Враховуйте комісію банку).

– Наложенним платіжем з предоплатою 150-200 грн (вказуйте в коментарії до заказу).

Після оплати в листі вкажіть ПІБ, номер замовлення, годину і дату оплати, по можливості фото квитанції. На оплату дається 2 дні.

Чекати замовлення:

ОДЯГ від 3 до 7 днів при наявності розміру на складі., ВЗУТТЯ відправка на наступний день після передоплати 150 грн або повної оплати, при наявності розміру на складі! Вихідні та святкові дні не враховуються! Якщо розміру немає на складі, пошив до 20 днів.

Так само є в продажу взуття яке шиють під замовлення !! (повна оплата, повернення на нех немає) чекати від 3 до 7 днів пошив.

Ми співпрацюемо з декількома фабриками, тому відправка може бути різними посилками.!!

ДОСТАВКА

Доставка по Україні Новою поштою, оплата за доставку по тарифах Нової пошти ви оплачуєте при отриманні замовлення (відповідальності за роботу пошти не несемо!)

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

ОДЯГ – тільки якщо фабричний брак! вислали не той розмір або модель, що вказана Вами в замовленні (доставку в такому випадку ми оплачуємо). Так само є обмін, якщо не підійшла модель. Повідомити відразу  після отримання, повернути протягом 7 днів з дати отримання посилки.

ВЗУТТЯ – є обмін і повернення, АЛЕ повертати чисте не пошкоджену взуття (міряти на пошті ) в цей день повернути якщо не підійшли!

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАС, ПРИЄМНИХ ПОКУПОК І НЕ ЗАБУВАЙТЕ ЗАЛИШАТИ ВІДГУКИ!!!