ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Умови для замовлення через інтернет магазин Улюблений одяг” 

Замовлення через сайт приймаються цілодобово, без вихідних.

Як зробити замовлення з Німеччини!

Після того, як ви оформите замовлення, на вашу E-mail пошту прийде лист з підтвердженням замовлення й реквізитами для оплати.

Види оплати:

1.Оплачуєте на рахунок німецького банку або системою PayPal. (Враховуйте комісію !!)

2. Якщо ви хочете купити по гривневій ціні, оплату (сума + доставка) переводите на Україну, системоюWestern Union , MoneyGram, Paysend, RIA, PrivatMoney, Welsend, Meest, IntelExpress. (враховуйте комісії!!). До замовлення в комментріях вказуєте побажання.

Після оплати в листі вкажіть ПІБ, номер замовлення, годину і дату оплати, по можливості фото квитанції.

ДОСТАВКА з моменту підтвердження вашої оплати, чекати замовлення до двух тижнів (вихідні та свята не враховуються). Доставка безкоштовна, кур’єрська служба DHL . Про відправку замовлення на Вашу електронну адресу, Ви отримаєте повідомлення на ваш Email.

ОБМІН товару тільки при наявності браку, вислали не той розмір, або не підійшов розмір. Товар без бірок, ношений, брудний не беремо . Після отримання відразу перевіряйте замовлення, обміняти можете протягом 7 днів від отримання замовлення. Пишіть нам на пошту і надсилайте фото для підтвердження!

Як зробити замовлення з України!

Після того, як ви оформите замовлення, на вашу E-mail пошту прийде лист з підтвердженням замовлення й реквізитами для оплати. Оплачуєте на рахунок Приват банка. (Враховуйте комісію банку). Після оплати в листі вкажіть ПІБ, номер замовлення, годину і дату оплати, по можливості фото квитанції. На оплату дається 2 дні.

Чекати замовлення: ОДЯГ від 3 до 7 днів при наявності розміру на складі.

ВЗУТТЯ відправка на наступний день після передоплати 150 грн  або повтої оплати, при наявності розміру на складі! Вихідні та святкові дні не враховуються! Якщо розміру немає на складі, пошив  14-20 днів. Є в продажі взуття якє готується під замовлення !! (повна оплата, повернення на неї немає) від 3 до 7 днів.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні Новою поштою, оплата за доставку по тарифах Нової пошти ви оплачуєте при отриманні замовлення (відповідальності за роботу пошти не несемо!)

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

ОДЯГ тільки якщо фабричний брак! вислали не той розмір або модель, що вказана Вами в замовленні (доставку в такому випадку ми оплачуємо). Так само є обмін, якщо не підійшла модель. Повідомити відразу ж після отримання, повернути протягом 7 днів з дати отримання посилки.

ВЗУТТЯє обмін і повернення АЛЕ повертати чисте не пошкоджене взуття, в цей день повернути!

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО НАС, ПРИЄМНИХ ПОКУПОК І НЕ ЗАБУВАЙТЕ ЗАЛИШАТИ ВІДГУКИ !!!